05-1163-17 (uitlopend)
Inbouwspot Belfast staal ZM74mm D80mm
De ETH Belfast inbouwspot is gemaakt van metaal. Deze staalkleurige spot heeft een diameter van 80mm. De inbouwdiepte is 60mm en de zaagmaat is 74mm.
| Manufacturer | ETH |
|---|---|
| SKU | 05-1163-17 (uitlopend) |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Staal |
| Afmetingen | D80mm |
| Inbouwdiepte | 60mm |
| Zaagmaat | 74mm |
| Fitting | GU10 |
| Max vermogen | max. 50W |
| Dimbaar | Nvt |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | Nvt |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Kantelbaar |
Schrijf uw eigen review
Klanten die dit kochten kochten ook:


