G01416/76-BR
Spot Cadiz koffie 53cm
De Cadiz is een zwart met koffiebruine spot van metaal. De lamp heeft een lengte van 53cm en is voorzien van drie 350lm GU10 LEDs.
| Manufacturer | Brilliant |
|---|---|
| SKU | G01416/76-BR |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Afmetingen | L53 * B9 * H16,2 cm |
| Fitting | GU10 |
| Max vermogen | max. 10W |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 2 * 5w |
| Lumen | 2 * 350 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Schrijf uw eigen review






