R47641102-TR
Vloerlamp Toro zwart 145cm
De Toro is een zwarte vloerlamp van kunststof met flexibele hals. De lamp is 145cm hoog en levert 700 lumen in 3000, 4000 en 5000K.
| Manufacturer | Trio |
|---|---|
| SKU | R47641102-TR |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | B21 * D45 * H145 cm |
| Fitting | Nvt |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Easydim |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 5w |
| Lumen | 700 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Lichtkleur instelbaar: 3000,4000 en 5000K |
Schrijf uw eigen review
