G46116/77-BR-EOL
Spot Janna chroom 55cm
Speciale prijs
€ 29,95
Normale prijs
€ 47,95
De Janna is staal met chroom kleurige spot van metaal en glas. De spot heeft een lengte van 55cm en is voorzien van drie 4w E14 LED lampen.
| Manufacturer | Brilliant |
|---|---|
| SKU | G46116/77-BR-EOL |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, glas |
| Kleur | Chroom |
| Afmetingen | L55 * B14 * H18 cm |
| Fitting | E14 kleine fitting |
| Max vermogen | max. 40W |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 2700K gloeilamp |
| Energiegebruik | 3 * 4W |
| Lumen | 3 * 450 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Schrijf uw eigen review
Klanten die dit kochten kochten ook:

