G93101/05-BR
Bureaulamp Joni wit 34cm
De Joni is een witte bureaulamp met draadloos laden en CCT. De lamp heeft een hoogte van 34cm en is voorzien van een 4,5w LED module.
| Manufacturer | Brilliant |
|---|---|
| SKU | G93101/05-BR |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Afmetingen | B17 * D33 * H34 cm |
| Fitting | Nvt |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 2700K gloeilamp |
| Energiegebruik | 4,5w |
| Lumen | 360 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | CCT 2700-6500K Draadloos laden |
Schrijf uw eigen review