SL-7008-1SS
Sensorlamp Metro staal 15cm
De Metro is een staal kleurige sensorlamp van metaal. De tuinlamp heeft een hoogte van 15cm en is voorzien van een 3w GU10 LED lamp.
| Manufacturer | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-7008-1SS |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Staal |
| Afmetingen | H15 * D7cm |
| Fitting | GU10 |
| Max vermogen | max. 35W |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 3w |
| Lumen | 270 |
| IP code | IP44 |
| Opmerkingen | Product inclusief bewegingssensor |
Schrijf uw eigen review

