G54132/06-BR-EOL
Spot Noris zwart 81cm
Speciale prijs
€ 39,95
Normale prijs
€ 67,95
De Noris is een zwarte spot van metaal. De lamp heeft een breedte van 81cm en is voorzien van vier 3W G9 LED lampen.
| Manufacturer | Brilliant |
|---|---|
| SKU | G54132/06-BR-EOL |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | H15.5 * L8.5 * B81cm |
| Fitting | G9 |
| Max vermogen | max. 40W |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 4 * 3W |
| Lumen | 4 * 350 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Schrijf uw eigen review
Klanten die dit kochten kochten ook:



