7827-003-KS
Vaasje Biarritz staal 21cm
De Biarritz is een staalkleurige voet met mat glas vaasje met LED verlichting van 20,5 cm hoog. Het vaasje geeft tot 50lm in 1800 + 2700 +4000K en is dimbaar.
| Manufacturer | Konstsmide |
|---|---|
| SKU | 7827-003-KS |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, glas |
| Kleur | Staal |
| Afmetingen | D13,5 * H20,5 cm |
| Fitting | Nvt |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 2300K amber |
| Energiegebruik | 2,2w |
| Lumen | 10-50 |
| IP code | IP54 |
| Opmerkingen | Met dockingstation Lichtkleur instelbaar: 1800 + 2700 + 4000K |
Schrijf uw eigen review




