92084-GL (uitlopend)
Wandspot Davida wit 17cm
Speciale prijs
€ 22,95
Normale prijs
€ 33,95
De Davida wandspot in het wit maakt deel uit van een stijlvolle serie van spots. De serie is uitgerust met 5w GU10 LED spots.
| Manufacturer | Eglo |
|---|---|
| SKU | 92084-GL (uitlopend) |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Afmetingen | L16.5 * B7 cm |
| Fitting | GU10 |
| Max vermogen | max. 5W |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 5W |
| Lumen | 350 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Product met aan/uit schakelaar |
Schrijf uw eigen review