31644-GL
Stekkerlamp Parrini zwart 10cm
De Parrini is een zwarte stekkerlamp voorzien van een schakelaar. De lamp is 10cm hoog en is voorzien van een 4,5w GU10 LED lamp.
| Manufacturer | Eglo |
|---|---|
| SKU | 31644-GL |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | L7 * H10 cm |
| Fitting | GU10 |
| Max vermogen | max. 10W |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 4,5w |
| Lumen | 345 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Met schakelaar |
Schrijf uw eigen review
Klanten die dit kochten kochten ook:




