31646-GL
Stekkerlamp Parrini zwart 25cm
De Parrini is een zwarte stekkerlamp met flexibele hals. De spot heeft een lengte van 25cm en is voorzien van een 345lm GU10 LED.
| Manufacturer | Eglo |
|---|---|
| SKU | 31646-GL |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | B7 * D25 * H10 cm |
| Fitting | GU10 |
| Max vermogen | max. 10W |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 4,5w |
| Lumen | 345 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Met schakelaar |
Schrijf uw eigen review
Klanten die dit kochten kochten ook:



